CALINOS

Medya

Medya denince akla gelen en büyük isimlerden Calinos, sektörünün öncü kuruluşlardan...

VODVOD

VODVOD

Çok Yakında...
VODVOD, sinemaseverlerin 1 numarası olmaya hazır. Artık görmek istediğiniz filmleri sinemada kaçırdım diye üzülmeye de gerek kalmıyor. Vizyondan yeni çıkan en beğenilen filmler, sıcağı sıcağına VODVOD’da servis ediliyor.

VODVOD’un zengin film menüsünde sadece en yeni filmler değil, yakın geçmişin ödüllü başyapıtları, dünya sinemasından çok önemli örnekler, seri filmler, pahalı animasyonlar ve elbette Türk sinemasının gişe rekortmenleri de mevcut.

Türk sinemasının yakın döneminden “Fetih 1453”, “Uzun Hikaye”, “Çanakkale Çocukları”, “Tepenin Ardı”, “Patlak Sokaklar: Gerzomat”, “Allah’ın Sadık Kulu: Barla”, “Yangın Var”, “Kaos: Örümcek Ağı” hemen göze çarpan yapıtlar.

Ayrıca “Güneşi Gördüm”, “Beyaz Melek”, “Nefes: Vatan Sağolsun”, “Sümela’nın Şifresi: Temel”, “Çalgı Çengi”, “Kabadayı” gibi yakın dönemin gişe rekortmenleri, “Musallat 2”, “Karadedeler Olayı”, “Büyü” gibi korku örnekleri ya da 2000’lerde çevrilen yeni “Hababam Sınıfı” serisi, “Maskeli Beşler” ve “Recep İvedik” serileri de VODVOD’un öne çıkanları arasında...

Hollywood’un dev prodüksiyonları da sıcağı sıcağına VODVOD’a geliyor. “Hunger Games”, “Man on a Ledge”, “Three Musketeers”, “A Dangerous Method”, “Step Up 4ever”, “Larry Crowne”, “Seeking for a Friend fort he End of the World”, Source Code”, “Warm Bodies”, “Playing the Field”, “Haunters”, “Suspiria”, “You Instead”, “Cheerful Weather for Wedding”, “Faces in the Crowd”, “Perfect Sense”, “Red State” hemen dikkat çeken örnekler.

Dünya sinemasının “Doomsday Book”, “Intouchables, “Eva”, “The Raid”, “The Raid 2”, “The Penguin King” gibi en popüler örnekleri de farklı lezzetler arayanlara sesleniyor.

Daha özel bir şeyler arayanlar ise örneğin Oscar’lı filmleri bir arada bulabilecekler. “The English Patient”, “Good Will Hunting”, “Life is Beautiful” gibi 90’ların filmlerinden “Chocolat”, “Chicago”, “The Hours”, “Cold Mountain”, “Million Dollar Baby”, “Crash”, “There Will Be Blood”, “Doubt” gibi 2000’li yılların yolu Oscar’dan geçmiş yapıtlarına, ya da daha yakına gelirsek “A Separation”, “The Artist”, “My Week with Marilyn” gibi 2012’nin ya da “A Royal Affair”, “Beasts of the Southern Wild”, “The Master”, “No” gibi 2013 Oscar filmlerine VODVOD’la ulaşacaklar.

Bir yönetmene ait filmleri topluca izlemek isteyenler, örneğin Quentin Tarantino’nun “Pulp Fiction”, “Kill Bill 1-2” ya da Kim Ki-Duk’un “Dream”, “Breath”, “Time”, “3-Iron” gibi başyapıtlarını bir arada bulabilecek, seri filmleri en baştan toplu halde izlemek isteyenler ise mesela “Scary Movie”, “Scream”, “Spy Kids”, “Saw”, “Step Up”, “Ejderha Dövmeli Kız” serilerini maraton şeklinde istedikleri an bir arada izleyebilecekler.

Bitmedi elbette... Korku meraklıları “The Amityville Horror”, “Cursed”, “Halloween”, “Stake Land”, “205: Room of Fear” gibi türün en dehşet verici filmlerini kan ter içinde izlerken, sanat sinemasından hoşlananlar, Avrupa sinemasında neler oluyor diye merak edenler, “Ages of Love”, “Rabbit Hole”, “Waltz with Bashir”, “Moon”, “Certified Copy”, “Incendies”, “Pina”, “The Kid with a Bike”, “Faust” gibi ödüllü yapıtlarla farklı dünyalara yelken açabilecekler.

Sadece küçük sinemaseverlere değil her yaşa hitap eden türe, yani animasyona gelince, birkaç örnek vererek sanırız VODVOD’un dünyasının ne kadar renkli olduğu daha iyi anlaşılacak: “Thor: Valhalla Chronicles”, “Outback”, “A Monster in Paris”, “Alpha & Omega”, “Astroboy”, “Marco Macaco”…
VODVOD

Çok yakında size özel sürprizlerle geliyoruz! VODVOD'un neler yaptığına inanamayacaksınız… www.vodvod.com